Báječná pôžička diskusia

Možno ste sa stretli s reklamou na pôžičku s názvom Báječná pôžička. Aké sú však skúsenosti ľudí, ktorý ju vyskúšali? To sa dozviete v najbližších riadkoch.

Ide o jednoduchú pôžičku v malej výške. Poskytuje sa v rozmedzí od 200 do 2 000 eur. Pre klientov, ktorí si nemôžu dovoliť príliš vysoké mesačné splátky je pozitívum dlhá lehota splatnosti. Tá je minimálne 12 a maximálne 36 mesiacov. Pôžička je určená zamestnaným, dôchodcom ako aj ženám na materskej dovolenke. Na jej vybavenie musíte byť občanom Slovenskej republiky, mať viac ako 18 rokov a preukázateľný zdroj príjmu.

Výhodou tejto pôžičky je to, že Vám ju poskytnú bez náhľadu do registra dlhov. Ak Vám teda banka nechce požičať, báječná pôžička Vám môže pomôcť. Schválená je do niekoľkých minút, maximálne však do 2 dní. Pôžička je bez ručiteľa a oceníte aj jej pohodlnú vybavenie prostredníctvom online formulára.

Záštitu nad produktom má spoločnosť EURO MONEY CZECH a.s. Ide o serióznu spoločnosť, ktorá spĺňa svoje záväzky. Pozor si však musíte dať na ich podmienky. Dobre si teda preštudujte všetky náležitosti, možné sankcie či mimoriadne poplatky. Obzvlášť veľký pozor si dajte na malé písmenká na zmluve, tie sú veľa krát kameňom úrazu. V internetových diskusiách nájdete mnoho nespokojných klientov, ktorí boli nútení platiť vysoké poplatky. Treba ale povedať, že spoločnosť postupovala v súlade so zmluvou. Ak ste teda ochotní akceptovať ich podmienky stanovené v zmluve a viete že budete môcť pôžičku splácať, nemusí to byť zlá skúsenosť.

Nájdete aj mnoho spokojných klientov, ktorí si dobre zvážili svoje možnosti a so svojou pôžičkou boli spokojní. Buďte teda aj Vy rozumní, porovnajte si všetky ostatné produkty a ak sa Vám bude javiť Báječná pôžička ako ideálna voľba, nemusíte sa obávať sklamania.

Komentár u “Báječná pôžička diskusia

  1. Dobry den, pokial su splnene podmienky – praca na trvalu PZ a cisty uverovy register, ja, ako financno – ekonomicky sporostredkovatel doporucujem banove subjekty, nebankovky su velmi predrazene…. Ja vybavujem v bankach pre klientov vyhodnejsie podmienky aj pri novom uvere, aj pri refinanci existujuceho, aby sa usporili peniaze a znizila splatka, pripadne sa skratil cas platenia. Pri dobrom nastaveni sa da usporit aj 30-40% na urokoch. TEL. 0911149465

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*