Čo prináša pôžička bez ručenia?

Pôžička bez ručiteľaZáujemcovia o pôžičku začínajú obľubovať rýchlejšie produkty s okamžitým schválením a odosielaním peňazí na účet žiadateľa a medzi takéto produkty patria aj pôžičky bez ručenia a bez registra, ktoré sú ľahko dostupné a vyžadujú minimum administratívy. Vybaviť si financie prostredníctvom pôžičky čo najrýchlejšie sa dá iba v prípade, že sa poskytovateľ nebude zdržiavať vyžadovaním ručiteľa a takisto si nebude overovať klientov v registroch.

Žiadateľov zaznamenaných v úverových registroch kvôli platobnej nedisciplinovanosti rýchlo pribúda a problémy takýchto zákazníkov pri schvaľovaní ďalšej pôžičky sú výrazné. Jedinou možnosťou ako získať peniaze aj napriek zápisu v zoznamoch je zohnať poskytovateľa, ktorý sa týmito kritériami vôbec nezaoberá a je ochotný požičať peniaze každému bez akýchkoľvek obmedzení. Súčasťou takmer všetkých produktov schvaľovaných bez nahliadania do registrov je aj variant bez vyžadovania ručenia a práve takéto programy prinášajú obrovské otázniky.

 

Vlastnosti pôžičiek bez registra a bez ručenia

Pôžičky, pri ktorých sa tieto atribúty nevyžadujú, sú dostupné každému, kto chce získať peniaze za zjednodušených podmienok. Väčšina týchto pôžičiek sa schvaľuje bez potvrdenia o príjme, bez administratívnych úkonov a nikto sa nepýta, na čo chcete peniaze vynaložiť.

Rýchlosť – Spôsob vybavenia on-line alebo prostredníctvom sms správy umožňuje zrealizovať celý proces v priebehu niekoľkých minút a peniaze Vám môžu hneď aj odosielať.

Transparentnosť – Tým, že nie je vyžadovaných veľa dokumentov, sa dá uskutočniť priebeh vybavenia, schválenia a splácania jednoducho a prehľadne, takže určite je to iba pozitívom.

 

Pôžičky bez registra a bez ručenia majú mnoho benefitov, ale na druhej strane treba zdôrazniť aj riziká. Požičiavanie klientom s problémovou platobnou disciplínou je nebezpečné, nakoľko garancia vrátenia peňazí je ohrozená viac ako u zvyšných zákazníkov, ktorí ručia akoukoľvek osobou alebo majetkom, z čoho vyplýva, že samotné ručenie má pri úveroch veľký význam.

 

Kde môžete požiadať o pôžičku bez registra a bez ručenia

Pôžičky poskytované bez ručiteľa a bez nazerania do úverových registrov sú stále viacej vyžadované a tejto požiadavke klientely sa začína prispôsobovať mnoho nebankových spoločností. Čo sa týka bánk, tie nie sú až tak veľmi otvorené tomuto rizikovejšiemu spôsobu požičiavania a skôr sa orientujú na iné typy úverov, avšak aj medzi nimi nájdeme výnimky. Známymi poskytovateľmi týchto pôžičiek sú súkromné osoby, ktoré majú vlastné podmienky.

Zuno banka – Malá pôžička od Zuno je poskytovaná bez nutnosti ručenia, ale pracovníci banky zisťujú, či klient má nejaké podlžnosti, takže produkt spĺňa len polovicu podmienky. Úroky 24,9% patria na bankové pomery k menej zaujímavým, ale on-line peniaze za pár hodín prináša veľké výhody. Požičať si môžete 300 až 2000€ a schválenie je bez poplatkov.

Pohotovosť – Aj spoločnosť Pohotovosť Vám ponúka pôžičku bez potreby ručenia a bez nazerania do registrov už od 100€ do 1000€ s rýchlou dobou splatnosti na 2 až 12 mesiacov. Najrýchlejšia pôžička môže byť celkom vhodným produktom pre rôzne skupiny obyvateľov.

Súkromní poskytovatelia – Množstvo fyzických osôb, ktoré sa venujú finančným službám zahŕňajúcim poskytovanie pôžičiek sa orientuje na nenáročný spôsob požičiavania spojený s vypísaním zmenky, takže pri tejto forme nie je vôbec potrebné nahliadať do registrov a vyžadovať ručiteľa alebo predloženie účelu. Pôžičky sú okamžite schválené na základe podpísania zmenky alebo prehľadnej zmluvy s presnými podmienkami bez naťahovania času.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*