Dlžníci Pohotovosť

Pravdepodobne ste sa už stretli so spoločnosťou Pohotovosť, poskytujúcou rýchle pôžičky. Na Slovensku má už dlhú tradíciu, no nie vždy to mala jednoduché. Boli na ňu podávané trestné oznámenia z dôvodu neoprávneného obohacovania sa. Dôvodom boli podľa klientov prehnané sankcie hroziace pri nedodržaní zmluvných podmienok. Napriek tomu jej činnosť stále pokračuje a môže pomôcť mnohým dlžníkom.

Aké formy pôžičiek poskytuje? Ide o naozaj široké spektrum klientov. Zamestnanci, podnikatelia, dôchodcovia ba aj rizikoví študenti. Pri splácaní si môžete vybrať jeden z mnohých typov pôžičiek.

Dlznici PohotovostAk hľadáte skutočne rýchlu pôžičku, pre Vás je určená Najrýchlejšia pôžička. Jej schválenie je otázka minút, maximálne hodín a finančné prostriedky Vám sú pripísané na účet ešte v ten istý deň. Môžete si ju vziať vo výške od 100 do 4 500 eur a splácať ju budete 2 – 12 mesiacov.

Ste živnostník či podnikateľ a potrebujete peniaze? Pôžička pre živnostníkov Vám poskytne financie až do výšky 1 000 eur. Ak využijete služby spoločnosti Pohotovosť opakovane, maximálna čiastka sa vyšplhá až na 4 500 eur. Lehota splatnosti je takisto v rozmedzí od 2 do 12 mesiacov.

Môžete využiť aj výhodnú, takzvanú narodeninovú pôžičku. Tú môžete splácať od 3 do 13 mesiacov a Vaša pôžička bude vo výške od 100 do 4 500 eur. Bonus pre oslávenca spočíva v jednej mesačnej splátke zadarmo.

Využívaným produktom je aj takzvaná Pohotovka. Tá je ideálna pre dlžníkov, ktorí potrebujú splatiť už existujúcu pôžičku, prípadne súrne menší obnos peňazí. Takáto pôžička je vo výške od 100 do 350 eur, je extrémne rýchla a je možné čerpať ju súbežne s inou pôžičkou.

Obchodné prakticky spoločnosti Pohotovosť sa nie každému páčia, no objektívne treba oceniť ich bohatú ponuku rôznych finančných produktov. Ak nemáte problém s podmienkami v zmluve a neprekáža Vám kratšia maximálna lehota splatnosti, v ponuke spoločnosti nájdete skutočne komplexný program pre Vaše financovanie.

Komentár u “Dlžníci Pohotovosť

  1. Nepodarený úžerníci, čo mi to za nezmyselné SMS posielate som dlžný iba jednu púoslednú splátku
    Neotravujte ma viac a nech so mnou už konečne nekomunikuje ten nepodarok Balko
    Nezaslúžite si ani pozdrav. Pindják

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*