Essox pôžičky

Spoločnosť ESSOX sa v minulom roku špecializovala hlavne na poskytovanie pôžičiek, no v tomto roku prišla zmena. Zrejme zistili, že trh nebankových subjektov je plno nasýtený, preto sa opäť obrátili len na ich prvotný zámer, a to financovanie tovarov a kúp aut.
Služby spoločnosti ESSOX sa rýchlo rozširujú do veľa predajní elektroniky a iných, kde je ponúkanú tovar za vyššie čiastky.

Realizovanie nákupu na splátky prostredníctvom ESSOX- u je jednoduché. Stačí si vybrať tovar a v obchode spísať zmluvu o financovaní tovaru. Zákazníci majú možnosť zvoliť si mesačnú splátku a dobu splácania. Splátky je možné rozložiť na dobu od 5 do 72 mesiacov. Zaplatenie akontácie tovaru, ktorý musí byť v hodnote od 100 do 15 00 €, zvýhodní kúpu na splátky.
Druhým produktom je kúpa auta na splátky. ESSOX zaplatí predajcovi zakúpené ojazdené auto do 3,5 tony (maximálne 11-ročné). Klient nasledovne spláca počas 12 – 84 mesiacov splátky, v ktorých sú zahrnuté aj všetky produkty súvisiace s poistením.

Komentár u “Essox pôžičky

  1. Tu reviendras me dire ce que tu penses de cette nouvelle saison de The Office dans son ensemble.Je suis d&c8;172a#cord avec toi, je suis tellement déçue de ne plus accroché à mes personnages préférés : Andy, Pam, Jim et Dwight.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*