EURO MONEY Group recenzie

V dnešnej dobe internetu sa môžete stretnúť s nespočetným množstvom ponúk na poskytovanie úverov. Treba tu však rozlišovať medzi bankovými a nebankovými subjektmi. Tie nebankové môžu mať prísne podmienky, prípadne niektoré poplatky o ktorých sa je dobré podrobne informovať.

Jednou z nebankových spoločností poskytujúcou úvery a pôžičky je aj EURO MONEY Group s.r.o. Maozaj zaujímavú ponuku produktov. Malé, rýchle, veľké pôžičky či hypotekárne úvery v najrôznejších výškach. Skúsenosti so spoločnosťou má mnoho klientov, dobré je však upozorniť na chyby, ktorým sa vyvarovať.

V prvom rade si dobre zvážte svoju finančnú situáciu. Spoločnosť EURO MONEY Group s.r.o. totiž poskytuje aj pôžičky pre osoby, ktoré sú na zozname dlžníkov, prípadne na nich prebieha exekúcia alebo majú dlžoby na nehnuteľnostiach. Ak nezvládate splácať jednu pôžičku, tá ďalšia už môže byť likvidačná. Ide o častú chybu, ktorú radi využívajú práve podobné nebankové subjekty. Ak Vám pôžičku neschváli banka, pravdepodobne to nie je bezdôvodne. Pri takýchto rozhodnutiach sa vždy berie ohľad na potencionálnu možnosť splácania pôžičky klientom v budúcnosti. Nebankový subjekt pôžičku poskytne aj v tomto prípade, ak ju ale nedokážete splácať, môžete sa dostať do veľkých problémov.

Euro money group pozickaĎalším často krát skrytým poplatkom je platba za sprostredkovanie pôžičky, či vysoké ceny telefonátov. Spoločnosť EURO MONEY Group s.r.o. si účtuje 1,50 eur za minútu hovoru. Ak strávite vybavovaním pôžičky len jednu hodinu, zaplatíte takmer 100 eur čo nie je málo. Navštívte preto radšej pobočku osobne, ušetríte na telefóne a môžete sa informovať o všetkých poplatkoch, ktoré budete musieť zaplatiť v súvislosti s pôžičkou či úverom. Pri žiadosti o financie od nebankových subjektov buďte preto radšej dvojnásobne obozretný a premyslite si všetky Vaše možnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*