EURO MONEY Group skúsenosti

Mnoho slovenských klientov prišlo do kontaktu s nebankovou spoločnosťou EURO MONEY Group s.r.o. poskytujúcou úvery a pôžičky z vlastných zdrojov. Určite mnohým klientom pomohla, no každá strana má aj dve mince. Na internete môžete nájsť aj negatívne skúsenosti s touto spoločnosťou.

V prvom rade si dajte pozor na to, koľko prevoláte. Mnohým klientom prišla faktúra za hovor vo výške 60 eur, niekedy dokonca aj viac. Spoločnosť si totiž účtuje 1,50 eura za minútu. Táto tarifa supluje poplatok za sprostredkovanie. Ak sa rozhodnete uzavrieť so spoločnosťou zmluvu, dobre si preštudujte podmienky. Niektoré nebankové subjekty účtujú poplatok za sprostredkovanie pôžičky cez tretiu firmu. Tou býva často vytvorená spoločnosť, ktorá je majetkom poskytovateľa a neraz sídli v tej istej budove. Nájdete aj skúsenosti klientov, ktorým bola pôžička postupne znižovaná. Istá klientka žiadala pôvodne pôžičku vo výške 2 500 eur. Po dvoch hodinách bola znížená na 800 eur a podmienky ručenia boli pomerne prísne. Ručiť mohla len osobným automobilom, na ktorý nesmel byť uvalený leasing, muselo byť zaplatené nielen povinné zmluvné poistenie, ale aj havarijnú poistenie a auto nesmelo byť staršie ako 4 roky.

Obzvlášť prísne podmienky sú pri pôžičke bez registra. Financie Vám poskytnú aj v prípade, že sa nachádzate na zozname dlžníkov. Daňou za to však bude zvýšený úrok a znevýhodnené podmienky poskytovania pôžičky. Spoločnosť EURO MONEY Group s.r.o. sa taktiež nachádza na zozname v registri dlhov, preto je v tomto prípade na mieste zvýšená ostražitosť. Pôžička v krízovej situácií môže byť pre Vás ešte väčšia príťaž, preto by mali byť nebankové subjekty s nie príliš vysokým renomé len tou poslednou možnosťou ako riešiť problém. Neuvážená pôžička Vás totiž môže dostať do ešte väčších problémov.

2 thoughts on “EURO MONEY Group skúsenosti

  1. EUROPE MONEY FOUNDAMENT – POZOR PODVOD!!!! chcu od vas peniaze vopred 5 % a žiadnu požičku nedostanete! a už vám posielaju papiere aby ste splácali čo nikdy ani nedostanete! Je to banda zlodejov! Aj tie “paničky” ktoré robia v kancelárií stoja zato! vysmievaju sa vám že vás oklamali…. pekné madamky….mat taku ženu doma :/ NIC IM NEPLATTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Teraz som tam volal…pytala 5% a to som si chcel požičiať 20.000…ta ja bežne mam 1000 eur po ruke…je to podvod

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*