Expresné pôžičky bez dokladovania príjmu

Ak potrebujete peniaze na čokoľvek ale hlavne rýchlo mali by ste sa obzrieť po možnostiach expresných pôžičiek. Sú to finančné produkty nebankových spoločností, ktoré za vysoký úrok ponúkajú peniaze veľmi rýchlo- spravidla do pár hodín s kratšou dobou splatnosti.

Vyhodnocovanie bonity

Expresná pôžičkaPri takýchto druhoch pôžičiek si vás nebankovka nedokáže dobre preveriť, pretože za tých niekoľko hodín sa to proste nedá.  Práve vďaka tomu sa k peniazom z nebankových spoločností vedia dostať aj ľudia s nízkou bonitou. Pri čerpaní rýchlych pôžičiek sa často nenazerá ani do registra dlžníkov  Ak však už voči danej spoločnosti od ktorej si chcete zobrať pôžičku máte nezaplatené dlhy, len ťažko vám táto spoločnosť peniaze znovu požičia.

Dokladovanie príjmu

Expresné pôžičky do ár hodín sú známe aj tým, že sa nedokladuje príjem danej osoby, ktorá o pôžičku žiada. Ak nemáte pravidelný príjem, práve pôžičky bez dokladovania príjmu sú jedinou dostupnou možnosťou ako sa dostať k peniazom.

Nevýhody expresnej pôžičky

Za rýchlosť a vysoké riziko sa splatí. Rovnako tomu je to aj v tomto prípade, kedy sa za rýchlo požičané peniaze platí vysokým úrokom a tým pádom aj vysokou percentuálnou mierou nákladov. Keďže sa pri rýchlych pôžičkách nenahliada do registra dlžníkov a zároveň sa nekontroluje príjem žiadateľa je takáto pôžička dosť limitovaná hornou hranicou. Často ide o pôžičku len v rádoch stoviek eur.  Nebankové spoločnosti si jednoducho nemôžu dovoliť poskytnúť vám vysoký ´ver bez toho aby vedeli aké máte dokladované príjmy a aké máte ďalšie záväzky (leasing, úvery, hypotéky)

Rýchla pôžička na zmenku

Ďalším spôsobom ako sa dostať rýchlo k peniazom je požičať si ich na zmenku alebo na zmluvu o pôžičke od súkromnej osoby. V takomto prípade je to len na vašej vzájomnej dohode. Dohodnete si úrokovú sadzbu, prípadné penále ale aj podmienky a lehotu splácania. Pri podpise zmluvy o pôžičke je dobré ísť túto zmluvu podpísať pred notárom.

Niektoré nebankové spoločnosti poskytujúce expresnú pôžičku

Rýchla pôžička od Ferratum

–          pôžička na 15 dní

–          od 25 do 250 eur

–          podanie žiadosti na internete alebo cez sms

–          bez dokladovania príjmu

–          bez nazerania do registra dlžníkov

Rýchla pôžička od Provident Financial

–          do 48 hodín

–          140-2300 €

–          bez ručiteľa

Creditone pôžička cez SMS

–          pôžička cez internet alebo sms

–          krátkodobá splatnosť

–          bez dokladovania príjmu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*