Ferratum podvod

Používa spoločnosť Ferratum pri svojich aktivitách podvodné metódy alebo nie? Na úvod treba povedať že sa o podvod nejedná. Všetky podmienky sú pevne dané vopred, na druhej strane ale treba povedať že spoločnosť používa pomerne netradičné spôsoby.

Niekedy sa ocitnete v situácií, kedy niekoľko dní pred výplatou potrebujete zaplatiť účty a nemáte z čoho. Práve pre takéto situácia vznikla spoločnosť Ferratum, poskytujúca takzvané fínske pôžičky. Ide o pôžičky poskytované na 15 alebo 30 dní vo výške od 25 do 350 eur.

Pre mnoho ľudí ide o podvod už len z toho dôvodu, že sa spoločnosť obohacuje na aktuálne nelichotivej situácií iných. Treba však brať do úvahy fakt, že dnes má všetko svoju cenu. Skôr ako o podvod ide o šikovnú a užitočnú službu pre ľudí, ktorí potrebujú veľmi rýchlo malý obnos peňazí. Tie si môžete požičať aj prostredníctvom online formulára alebo sms správy. Peniaze Vám prídu na účet a Vy máte určenú lehotu na ich splatenie. Ak to nestihnete, môžete si lehotu splatnosti predĺžiť. Ak ani tento termín nedodržíte, pripravte sa na sankcie. Mnoho ľudí odrádza vysoký úrok. Ten pri 15 dňovej lehote splatnosti činí približne 25 %. Ak by bol takto nastavený úrok pri klasickej pôžičke v banke na mieru RMNP, za požičaných 10 eur by ste na konci roka zaplatili neskutočných asi 210 000 eur. To je čosi, kvôli čomu ľudia upodozrievajú spoločnosť Ferratum z podvodu. Treba si ale uvedomiť že ide len o krátkodobé pôžičky, ktoré pomáhajú tisíckam rodín pár dní pred výplatou. Spoločnosť má aj veľké percento stálych klientov. Ak splácate svoje záväzky načas a nemáte inú možnosť požičať si peniaze, Ferratum Vám podá pomocnú ruku. Samozrejme je ideálnejšie požičať si od známych, no nie každý má túto možnosť. Ide teda o spoločnosť, ktorej praktiky sa nebudú pozdávať každému, no má seriózny prístup a vie pomôcť v ťažkých situáciách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*