Hotovostné pôžičky Tesco

Ak hľadáte dobrý zákaznícky servis, dostupnosť, pohodlnosť vybavenia pôžičky a silného partnera, možno pre Vás máme tip. Je ním každému známa spoločnosť Tesco, prevádzkujúca celosvetovo známy reťazec super a hypermarketov. V posledných rokoch sa snaží presadiť aj na finančnom trhu.

pozicka tescoTesco finančné služby nevznikli len tak na zelenej lúke. Spoločnosť spolupracuje s dobre známou spoločnosťou HomeCredit. Na poli nebankových subjektov ide o veľmi zaujímavú alternatívu. Predstavme si jednotlivé produkty.

Tým prvým je dnes veľmi populárna a rozšírená online pôžička. Na takúto bezúčelovú pôžičku nepotrebujete ani ručiteľa. Potrebujete len 2 doklady totožnosti, údaje o zamestnávateľovi a bankový účet. Po schválení Vám bude poskytnutá pôžička vo výške 800 – 5 000 eur. Lehoto splatnosti si nastavíte na 12-54 mesiacov.

Ďalším produktom je hotovostná pôžička po telefóne. Platia tu obdobné podmienky ako pri online pôžičke. Po vyplnení formulára na internete Vám zavolá operátor a po schválení Vám budú potrebné financie pripísané na Váš bankový účet.

Posledným a najvyužívanejším produktom je hotovostná pôžička na počkanie. Požiadať o ňu budete môcť v prípade, že ste schopní zdokladovať Váš príjem. Ako o ňu požiadať? Buď telefonicky, online, kontaktným formulárom alebo osobne v jednom z finančných stánkov spoločnosti Tesco finančné služby. Tie sa nachádzajú v najväčších hypermarketoch. Výška Vašej pôžičky sa bude pohybovať v rozmedzí od 800 do 16 000 eur, čo dáva možnosti využiť pôžičku na najrôznejšie spektrum investícií. Splácať ju budete môcť 12 až 54 mesiacov. Vybrať si však môžete aj možnosť rozdeliť pôžičku až na 96 splátok.

Na záver spomeňme aj možnosť predaja na splátky produktov zakúpených v rámci siete spoločnosti Tesco. V podaní spoločnosti Tesco ide o dobrý ťah. Silná značka, dôveryhodný partner a istota finančnej zábezpeky. To sú dôvody, ktoré možno aj Vám pomôžu pri rozhodovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*