HRB Finance Group, s.r.o.

HRB Finance Group, s.r.o. je spoločnosť sídliaca na juhu Slovenska, v Komárne. Náplňou je činnosti je sprostredkovanie finančných služieb, poradenstva a poisťovnícke služby. Spoločnosť Vám rada poskytne najrôznejšie druhy pôžičiek.

HRBfinance pozickaPôžičky sú poskytované až do výšky 900 000 eur, ide teda o ideálneho partnera v prípade, ak chcete preinvestovať veľký projekt. Spoločnosť sa zaoberá aj skupovaním nehnuteľností, taktiež spolupracuje s realitnou kanceláriou Sunreality. Vyský limit pri poskytovaní pôžičiek je vhodný nielen pre súkromné osoby, ale aj pre podnikateľov. Pôžičku môžete využiť na nákup technológií, zariadenia či výrobných hál.

HRB Finance Group, s.r.o. okrem toho poskytuje aj produkty akými sú pôžičky bez ručenia alebo bez dokladovania príjmu. Obľúbenými sú pôžičky bez registra. Spoločnosť Vám požičia peniaze aj v prípade, že ste na zozname registra dlžníkov a v bankách by ste neuspeli. V portfóliu služieb nájdeme aj podnikateľské úvery či hypotéky pre mladých. Zaujímavou službou je aj prehodnotenie Vašej existujúcej zmluvy a zostavenie novej, výhodnejšej. Komplexná ponuka služieb a možnosť vysokých pôžičiek nerobia spoločnosť HRB Finance Group, s.r.o. atraktívnu len v očiach podnikateľov, ale aj ostatných. Zárukou kvality a serióznosti spoločnosti je zoznam veľkých bánk, ktoré HRB Finance Group, s.r.o. zastupuje. Sú to banky ako Všeobecná úverová banka, ČSOB, UniCredit Bank Slovakia a OTP Banka Slovensko. V zastúpení je aj niekoľko ďalších finančných inštitúcií.

Táto spoločnosť poskytuje úvery a pôžičky z výlučne vlastných finančných zdrojov, získaných bez verejnej výzvy a bez verejného obstarávania. To spolu so zárukou silné obchodné zastúpenie bánk zvučných mien. Spoločnosť HRB Finance Group, s.r.o. Vám ochotne pomôže s financovaním nielen malých túžob, ale aj veľkých snov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*