Komunálna poisťovňa

Komunálna poisťovňa má vo svojej ponuke dva hlavné smery poistení: životné a neživotné.
Zo životných poistení Komunálna poisťovňa ponúka klasické kapitálové, investičné životné a úrazové poistenia, no okrem nich aj množstvo iných špeciálnych poistení, ktoré nikde inde nenájdete.

Poistenie školák je kombináciou krátkodobého životného poistenia a úrazového poistenia. Na dobu 5 rokov je poistené dieťa od 3-15 rokov za necelých 8 € mesačne. Poistenie kryje následky úrazov a náhradu času liečenia úrazu až do výšky 3 319 €. Po uplynutí piatich rokov je poistencovi vyplatená životná poistka vo výške 367,79 €.
Neživotné poistenie zahŕňa poistenie áut, domácností, zariadení, cestovné poistenie a Banko poistenie. Komunálna poisťovňa spolupracuje s Dexia bankou a preto ponúka možnosť poistenia si jednotlivých bankových produktov. To znamená, že ak bude klient Dexia banky, ktorý má uzatvorený tento druh poistenia v platovej neschopnosti, poisťovňa bude po túto dobu splácať splátky úveru. Obsahom tohto poistenia sú aj kombinácie poistení so zvýhodnenými poplatkami pre majiteľov bankového účtu v Dexií.

U tohoto článku nemôžete pridávať komentáre.