Modrá pôžička skúsenosti

Ide o pomerne neznámy, no veľmi zaujímavý produkt stavebnej sporiteľne. Je určená len pre klientov Modrej pyramídy stavebnej sporiteľne, ide teda o istý prejav vďaky svojim zákazníkom za ich prejavovanú vernosť. Ak ste členom aj Vy, máte možnosť dostať sa ku skutočne zaujímavej pôžičke.

Modra pozickaTento produkt ponúka spoločnosť Modrá pyramída stavební spořitelna, a. s. Ako by sa javilo z názvu, tak je len pre občanov Českej republiky. Nie je to však pravda. O jej služby môžu požiadať aj občania Slovenskej republiky. Spoločnosť je členom Asociácie českých stavebných sporiteľní.

Túto pôžičku si budete môcť vybaviť len ako fyzická osoba. Ak ste podnikateľ, budete sa musieť poobzerať niekde inde. Na jej vybavenie stačia 2 doklady totožnosti a potvrdenie o výške príjmu, prípadne daňové priznanie. Ak sa týmto dokážete preukázať, Vaša žiadosť bude postúpená na schválenie. V prípade schválenia Vám je k dispozícií finančný obnos vo výške od 1 000 do 7 000 eur.

Výhodou je aj spôsob splácania. Mesačná splátka Vám bude strhávaná z bankového účtu, takže nebudete mať žiadne starosti navyše. Lehota splatenia môže byť až 7 rokov, vďaka čomu si výšku splátky nastavíte takmer ľubovoľne.

Aké sú jej výhody? Vzhľadom na to, že ide o istú formu vďaky svojim klientom zo strany spoločnosti Modrá pyramída stavební spořitelna, a. s., je ich skutočne dosť. Najväčšou výhodou je poskytnutie pôžičky bez akýchkoľvek iných poplatkov. Nezanedbateľná je aj možnosť bezplatného poistenie proti neschopnosti splácať z vážneho dôvodu. Ak ju budete chcieť splatiť skôr, môžete aj to. Opäť bez poplatku. Rýchle vybavenie a možnosť upraviť si dĺžku splatnosti sú už len čerešničky na torte.

Ak máte na Modrú pôžičku nárok, neváhajte a využite ju. Ide o jeden z najviac orientovaných produktov na zákazníka, na aké môžete naraziť. Výhodné podmienky, seriózny prístup a istotu silného partnera sú dôvody, prečo začať uvažovať nad Modrou pôžičkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*