Najvýhodnejšie poistenie

Najvýhodnejšie poistenie je možné určiť podľa viacerých faktorov. Niektorí na jeho vyjadrenie čerpajú z teoretických možností zhodnotenia financií, výhod, rozsahom ochrany a samotnou výškou poistného, iní sa zamerajú na konkrétny prípad a podľa neho určujú najvýhodnejšie poistenie.
Zo stavebných sporení je najvýhodnejšie to od Prvej stavebnej sporiteľne. Minimum poplatkov, množstvo výhod a najvyššia miera zhodnotenia vyniesli toto poistenie na vrchol stavebných sporení.

Na vyjadrenie najvýhodnejšieho povinného zmluvného poistenia a havarijného poistenia musíme použiť príklad. Auto Škoda Fábia, rok výroby 2009, prvý majiteľ, objem motora 1,4, výkon 63 KW, hmotnosť 1040 kg, bez škodovej udalosti. Pri havarijnom poistení dodáme údaje: poistná suma 5000 €, auto len v základnej výbave, spoluúčasť 0-10 %, auto zabezpečené autoalarmom.
Pre konkrétny prípad je najvýhodnejším povinným zmluvných poistením poistenie Optimum od Union s ročným poistným 86 € a najvýhodnejším havarijným poistením poistenie od Wűstenrot.

U tohoto článku nemôžete pridávať komentáre.