Nebankové pôžičky

Na trhu je veľké množstvo súkromných spoločností, ktoré ponúkajú nebankové pôžičky. Na jej poskytnutie im často stačí len zaškrtnutie políčka typu „Som schopný splácať.“ Úver si je jednoduché vybaviť aj cez internet. Je možné nastaviť si splátkový kalendár podľa vás, no  výšky úrokov často siahajú až do 50%. My vám ponúkame prehľad najvyužívanejších spoločností, ktoré ponúkajú nebankové úvery.

Pohotovosť

Ponúka 5 druhov pôžičiek – Najrýchlejšia, Živnostnícka, Novorodenecká, Pohotovka a Dobrá úspora.. Výška pôžičky je pri týchto typoch od 100 do 3500 €, pri pôžičke Pohotovka, určenej na splácanie iných úverov,  je od 100 do 330 €.

Provident

Asi najznámejšia nebanková spoločnosť poskytujúca pôžičky. Nemajú určené žiadne využitia, pôžičky rozlišujú na hotovostné, pri ktorých dostanete hotovosť do niekoľkých hodín a bezhotovostné – peniaze budú zaslané do 10 dní na účet. Nezvyčajné sú týždenné splátky.

Cetelem

Spoločnosť Cetelem ponúka pôžičky na čokoľvek, kúpu auta, rekonštrukcie a zariadenia domov a bytov, na kúpu nehnuteľností a splácania iných úverov. V ponuke je taktiež aj kreditná karta.

4 thoughts on “Nebankové pôžičky

  1. I completely agree with the above comment, the internet is with a doubt growing into the most important medium of communication across the globe and its due to sites like this that ideas are spreading so quickly.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*