Podmienky Tesco pôžičky

Možno Vás zaujíma, čo riešia ľudia pri pultoch v hypermarketoch Tesco v oddelení finančných služieb. Odpoveďou je, že si práve vybavujú pôžičku, alebo dojednávajú podmienky splátkového predaja. Ak aj Vy potrebujete rýchlo a jednoducho vybaviť pôžičku, možno je spoločnosť Tesco vhodnou možnosťou.

Ako si takúto pôžičku vybaviť a čo na to potrebujete? Môže to byť veľmi jednoduché. V pohodlí Vášho domova, sadnete si za počítač, vyplníte online formulár a už len čakáte na to, či bude Vaša žiadosť schválená. V prípade kladnej odpovede obdržíte do niekoľkých chvíľ požadovanú hotovosť na Váš bankový účet. Ďalšou možnosťou je dojednať si podmienky osobne. Hocikedy budete na nákupe v jedom z vybraných hypermarketov, stačí sa pristaviť pri stánku finančných služieb. Tu Vám buď len poradia, alebo si tu pôžičku môžete aj rovno vybaviť. Otázky niekoľkých minút.

Nemusíte ani spĺňať rôzne prísne kritériá, aké na svojich žiadateľov kladú bankové subjekty. Pri Tesco hotovostnej pôžičke stačia 2 doklady totožnosti, vek nad 18 rokov, bankový účet na ktorý Vám budú prevedené peniaze a potvrdenie o výške Vášho príjmu od zamestnávateľa. Ak toto všetko predložíte a úver Vám bude schválený, môžete si vybrať výšku Vašej pôžičky.

Do dvoch dní od schválenia Vám bude na účet pripísaná suma od 800 do 16 000 eur, podľa toho, akú si zvolíte. Nastavíte si aj kalendár splátok. Pôžičku budete môcť splácať 12 – 96 mesiacov, no rozdeliť si ju môžete aj na viac splátok. Neodškriepiteľnou výhodou je fakt, že za vystavenie pôžičky neplatíte sprostredkovateľské poplatky. Preplatíte ju len v závislosti od výšky úroku. Máte aj možnosť predčasného splatenia, čo privíta asi každý.

Dnes už nemusíte behať po bankách a zháňať informácie o pôžičkách. Keď budete nabudúce na nákupe v hypermarkete, skúste sa zastaviť pri stánku finančných služieb a možno práve tam čaká produkt, ktorý je ako šitý pre Vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*