Pôžička bez dokladovania príjmu

Pozicky bez dokladovania prijmu

Pozicky bez dokladovania prijmu

Pôžička bez potvrdenia o príjme je určená všetkým, ktorí nemôžu banke doložiť výšku svojich príjmov. Pôžičky bez potvrdenia o príjme sú určené aj pre nezamestnaných a mamičky na materskej dovolenke, ktoré nemôžu doložiť výšku svojich príjmov, čo vyžaduje väčšina bánk. Pre nebankové spoločnosti je dôležitá schopnosť pôžičky splácať a možnosti ručenia.

Jedná sa o formu pôžičiek zvyčajne s vyššou úrokovou sadzbou a RPSN. Ručenie u takýchto pôžičiek býva nehnuteľnosťami, zmenkou, alebo inými hnuteľnými vecami.

Túto formu pôžičiek nájdeme skôr u nebankových spoločností, než bánk. Dbajte na zvýšenú opatrnosť najmä pri podpisovaní zmluvy. Ak máte pochybnosti, vezmite si zmluvu prečítať v pokoji domov, alebo sa poraďte s odborníkmi. Môže tu existovať zvýšené riziko, že natrafíte na neserióznu spoločnosť.

Overte si výšku úrokov, pozor na zámenu ročné a mesačné úrokové sadzby a tiež doby splácania. Ak je to možné, usilujte skôr o bankovej pôžičku, najlepšie od známej spoločnosti. V žiadnom prípade neplatte vopred žiadne poplatky.

10 thoughts on “Pôžička bez dokladovania príjmu

  1. Dobry den. Chcem sa,opytat mam zaujem o požičku 500eur ake podmienky musím splnat? Dakujem.

  2. Dobrý deň, mala by som záujem o pôžičku v hodnote 2000 eur. Potrebujem pôžičku veľmi súrne, mám malinké detičky. Za vašu skorú odpoveď vám vopred ďakujem.

  3. Potrebujete naliehavú pôžičku ? ak nás áno , kontaktujte pre viac informácií E – mail:excelservices.managementonline@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*