Pôžička na auto

Nájde sa veľký počet klientov, ktorým nevyhovuje klasický lízing, pretože chcú mať auto vo svojom majetku už od samého začiatku a práve pre nich je ideálny pôžička na auto, ktoré sa dnes bežne objavuje v ponukách. Vo väčšine prípadov mu ponúkajú nebankové spoločnosti. Ak by ste chceli, aby bola vaša pôžička na auto z banky, museli by ste hľadať obyčajný spotrebiteľský úver, ktorý by ste na nákup auta použili, potom by to bolo prakticky rovnaké. Ešte pred samotnou žiadosťou by ste sa mali pripraviť na to, že vám dá úver na auto k dispozícii veľký finančný obnos, a tak bude požadovať ručiteľa, alebo veľký počet dôkazov o vašej bonite – potvrdenie o výške príjmu, i nebankové spoločnosti môžu nahliadnuť do bankového registra apod Časté je ručenie práve novo kúpeným vozom, čo už v podstate kopíruje lízing.

Pozicka na auto

Pozicka na auto

Pôžička na auto by sa dala rozdeliť do dvoch kategórií. Prvá skupina sa špecializovala na financovanie ojazdených áut a pochopiteľne má oveľa príjemnejšie parametre, pretože sa nepredpokladá, že by bola cena vozidla tak vysoká. Druhá je potom logicky pôžička na nové auto, ktorá už si práve klienta dôkladne preverí. Ich veľkou výhodou ale v každom prípade je, že vám nebankovej spoločnosti dávajú vcelku veľký priestor k individuálnemu prispôsobenie splátkového kalendára. Jednoducho si vyberiete, koľko chcete splácať, a ako dlho, keď vám pôžička na auto pôjde v tomto smere naozaj naproti.

Zaujímavé tiež je, že aj o tak vysoké sumy, ktoré vám dá k dispozícii pôžička na auto, môžete žiadať online. Nájdete si tu podľa vás najlepšie ponuku, vyplníte triviálne online formulár a potom už len počkáte na telefonát, ktorým vás kontaktuje obchodný zástupca pre doladenie detailov. Peniaze vám pôžička na auto poskytne v hotovosti, ale aj prevodom na účet. Aj napriek tomu, že väčšina predajcov áut ponúka vcelku výhodný leasing, niekomu jeho podmienky nevyhovujú, a tak je pôžička na auto dnes naozaj obľúbená av každom prípade vám dokáže za výhodných podmienok vytiahnuť tŕň z päty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*