Quatro

Jedna z najväčších splátkových spoločností na Slovenskom trhu je Quatro. Možnosť financovania tovaru prostredníctvom tejto firmy nájdete v takmer každom obchode s elektronikou, záhradným tovarom, nábytkom a pod. Pre svojich klientov ponúka viaceré produkty.

Ak klient doteraz ešte nikdy nevyužil služby Quatra, musí pri žiadaní o splátkový predaj okrem preukázanie totožnosti dokázať schopnosť splácania. Preto je nutné predložiť doklad o príjme, ktorý vystaví zamestnávateľ. Táto podmienka platí len pre financovanie tovaru v hodnote od 1000 €. Ak je cena tovaru nižšia, stačí len predloženie preukazu totožnosti a následne môže byť spísaná zmluva.
Quatro pre svojich stálych klientov pripravilo vernostný program. Jeho členom sa stávate automaticky po 9 mesiacoch využívania služieb Quatra. Dokladom o členstve v partnerskom programe je strieborná karta, ktorá prináša zákazníkom zásadné výhody. Vďaka nej môžu zakúpiť tovar na splátky v hodnote až 4979,09 €.

3 thoughts on “Quatro

  1. Dobry den, v minulosti som mala u Vas kreditnu kartu. Kreditna karta bola zrusena cca 2007. Dnes sme zistili, ze kreditna karta nie je stale odhlasena v uverovom registri ako ukoncena. Stale je v statuse ziadosti. Prosim Vas o odkontrolovanie tejto skutocnosti . V uverovom registri je vidno jedna dlzna suma, ktora sa opakuje. Prosim Vas o preverenie ci v minulosti bola niaka dlzna suma. Nakolko si beriem hypotekarny uver, potrebujem potvrdenie , ze karta je riadne ukoncena a nie je tak ziadna dlzna suma. Moje udaje . Dana Egyedova, r.c. 745218/6082, Trvanska 30, 900 27 Bernolakovo. tel. 0903 21 77 28. Prosim Vas potvrdenie mi poslite na adresu, ktoru som Vam uviedla. Potvrdenie potrebujem co najskor. V pripade otazok mi mozte zavolat.
    S pozdravom

    Dana Egyedova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*