Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu

Ste nezamestnaný, prípadne nemáte stabilnú prácu, ktorou by ste mohli dokladovať svoj príjem? V tom prípade sú pre Vás určené pôžičky bez dokladovanie príjmu.

Ak si chcete takúto pôžičku vybaviť v banke, na túto možnosť zabudnite. Banky totiž takúto možnosť neposkytujú. Obrátiť sa budete musieť výhradne na nebankové spoločnosti. Čím je ešte takáto pôžička atraktívna? Je to kvôli tomu, že nebankové spoločnosti nebudú skúmať register dlžníkov. Ak ste aj v minulosti nedokázali spĺňať splátky, či mali iné podlžnosti, nebanková spoločnosť na to nebude brať ohľad. Pôžičku od nej dostanete. Čo je však druhá strana mince? Sú ňou vysoké úroky, ktoré na pôžičku dostanete. Vzhľadom na to, že ste v tomto prípade vysoko rizikovým zákazníkom, ide o spôsob poistenia si Vašej pôžičky.

Riziko tejto pôžičky je naozaj vysoké. Obvykle ručíte istou nehnuteľnosťou. Vzhľadom na Váš nepravidelný príjem môžete stratiť naozaj veľmi veľa. Dobre si preto takúto pôžičke premyslite ešte pred podpisom zmluvy.

Akú veľkú pôžičku budete môcť dostať? Je to individuálne v závislosti od poskytovateľa. Na trhu nájdete spoločnosti zaoberajúce sa výhradne online či sms pôžičky, ktorú sú obvykle v menšej výške. Najčastejšie do 350 eur. Nemusíte sa však ničím dokladovať, pôžičku máte splatenú do niekoľkých dní či týždňov. Ak potrebujete viac financií, aj v tom prípade nájdete tú svoju pôžičku. Tá Vám môže byť uznaná až do výšky niekoľkých desiatok tisíc eur. Táto možnosť je vhodná aj pre podnikateľov, ktorí nemajú možnosť dokladovania. Nevýhodou však je ručenie majetkom vo veľmi veľkej hodnote.

Ak je pre Vás splácanie takejto pôžičky realizovateľné, žiadnu lepšiu alternatívu nenájdete. V prípade že si nie ste istý Vašimi finančnými možnosťami v budúcnosti, buďte radšej opatrnejší a dajte si pozor, aby ste neprišli o viac ako ste získali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*