Všeobecne o pôžičkách

V dnešnej komplikovanej dobe, v ktorej si mladí ale aj starší ľudia nemôžu dovoliť kúpu bytu, domu alebo auto za hotovosť sa na nás z každej strany valia ponuky na úvery a pôžičky. Pôžičiek je viac druhov, všeobecne ich však môžeme rozdeliť na nebankové pôžičky a pôžičky, ktoré poskytujú banky.

Ďalšie rozdelenie pôžičiek môže byť podľa dokladania vašich príjmov, spôsobu pôžičky(hotovostné a bezhotovostné) alebo rýchlosti požičania peňazí. Dnes vám ponúknu na každom rohu pôžičku do 24 hodín bez dokladania príjmov a bez  udania účelu pôžičky, ak nie ste v časovej núdzi, určite by ste si rýchle požičanie peňazí mali poriadne rozmyslieť. Často ide o malé peniaze za vysoký úrok. taktiež nemôžme zabudnúť na to, či niečím alebo niekto za vás ručí. Najčastejšie sa ručí nehnuteľnosťou.

Najistejšie sú bankové pôžičky ale zároveň najťažšie je tieto pôžičky získať Banky sa v čase krízy poisťujú poriadnym prešetrením vašich financií. Podrobne skúmajú vaše príjmy, vaše dlhy, pôžičky a leasingy.

Pôžičky s najnižším úrokom a kopou výhod dostávajú zvyčajne študenti a mladí, zamestnaní ľudia. Pri pôžičiavaní väčších súm sa zohľadňuje aj zdravie.

Zhrnutie:

Pôžičky môžu byť:

-bankové alebo nebankové

-hotovostné  alebo bezhotovostné

– s potrebným doložením prímov alebo bez dokladania príjmov

– s ručením alebo bez ručenia

Kritéria zohľadnené pri pôžičke:

– vek

-prijmy

-výdaje (leasing, iné pôžičky a hypotéky)

– zdravotný stav

ONLINE žiadosť o pôžičku!
Vyplňte rýchly formulár a získajte pôžičku do pár hodín

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*