SMART Capital, a.s.

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním úverov pre najrôznejšie skupiny klientov. Či už ste podnikateľ, zamestnanec alebo dôchodca, pre každého z Vás má spoločnosť SMART Capital, a.s. svoj produkt.

Smart nebankova pozickaTáto spoločnosť nebojuje sama za seba, zastrešuje ju veľká materská spoločnosť SMART Corporation, a.s. Tá sa zameriava na český a slovenský trh. Medzi jej kľúčové subjekty patria okrem SMART Capital, a.s. aj REOL Financial a SMART POWER. Zameraním spoločnosti SMART Corporation, a.s. je už od roku 1993 poskytovanie nebankových pôžičiek a úverov.

Čo potrebujete na to, aby Vám spoločnosť požičala peniaze? Identifikačný doklad a predovšetkým list vlastníctva nehnuteľnosti. Spoločnosť poskytuje pôžičky len pri ručení nehnuteľnosťou, tá však nemusí patriť Vám. Výhodou je, že spoločnosť SMART Capital, a.s. Vám pomôže aj pri riešení exekúcie, či záložného práva.

Pôžička poskytnutá touto spoločnosťou môže mať maximálnu lehotu splatnosti až 5 rokov. To znamená, že ju splatíte v 60 mesačných splátkach. Úver Vám bude poskytnutý vo výške viac ako 1 500 eur, vďaka čomu ide o vhodnú variantu pre podnikateľské investície či financovanie nehnuteľností. Na financovanie nehnuteľností je prispôsobený aj špeciálne na to určený produkt s názvom SMART Úver Nehnuteľnosti a SMART Úver Nehnuteľnosti Flexi.

Aké sú výhody takejto pôžičky? Využiť môžete naozaj vysoké sumy, zmenou dĺžky splácanie si regulujete mesačnú splátku podľa Vašich možností. Navyše na vybavovanie nepotrebujete ani doklad od zamestnávateľa. Ručenie nehnuteľnosťou je postačujúce a v prípade, že ste schopný pravidelne plniť svoje záväzky, nemusíte mať najmenšie obavy. Spoločnosť SMART Capital, a.s. Vám ochotne poskytne financie na čokoľvek bez ohľadu na to či nosíte drahé a značkové obleky, alebo teplákovú súpravu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*