Tatra banka úvery, pôžičky

Tatra banka pozicky

Tatra banka pozicky

Tatra banka je spomedzi ostatných bánk na Slovenskom trhu v poskytovaní pôžičiek výnimočná. Nepotrpí si príliš na byrokracií, a preto nevyžaduje také množstvo dokladov, aké je v inej banke nevyhnutné. Na získanie pôžičky bohato stačí potvrdenie o príjme a preukázanie účelu pôžičky. Informácie z ostatných dokumentov si banka zistí sama.

V ponuke Tatra banky sa nachádza klasická hypotéka na bývanie, ktorá je poskytovaná na dobu do 30 rokov s garantovaným fixovaním úrokovej sadzby počas celého splácania.
Tatra banka je jednou z mála bánk na Slovensku, ktoré poskytujú Americkú hypotéku. Financovanie je v nižšej hladine, no klient nepotrebuje ručiť za pôžičku nehnuteľnosťou. Z tohto faktu vyplýva aj vysoká úroková sadzba.
V Tatra banke nájdeme rôzne bezúčelové úvery. Úver Classic je klasický bezúčelový úver. Úver Garant je určený na investovanie. Preto ak má klient dobrý zámer, ktorý sa banke javí výhodný, môže mu prisúdiť úver až 800 000 €.

3 thoughts on “Tatra banka úvery, pôžičky

 1. dobry den. chcela bysom sa informovat ked som sa vydala v anglicku a nemam zmeneny obcansky preukaz ,mam iba sobasny list vyplatne pasky a vypis uctu ,na prezvysko po manzelovy .ci potrebujem aj obcansky na meno po manzelovy, a chcela by som vediet ake podmienki su ked pracujem v anglicku na plny uvezok. ci bysom mohla dostat odvaz pozycku. dakujem veronika hajasova.rod.rusnakova

 2. Som Mr.Excel, legitímne, Uznávané peniaze veriteľ. Dávame z úveru
  Obchodné Muži a ženy, ktorí sú do transakcie Business, dávame von dlho
  úver pre tri-dvacetroky maximálne s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, v roku
  to si môžete tiež nám oznámiť sumu, ktorú potrebujete ako pôžičku. Úver je daná mimo
  v librách a $ USD maximálna dávame je 500.000.000 ako v librách a
  $ USD a minimálne 5.000 libier a USD, takže ak naozaj máte záujem
  kontaktujte nás na adrese (excelservices.managementonline @ gmail.com) pre viac informácií o tom, ako sa dostať
  úveru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*