Tesco pôžička

Tesco pôžička je veľmi zaujímavým úverovým produktom, ktorý v súčasnosti dobíja náš trh. Je to príležitosť pre mnohých ľudí, ako získať peniaze bez zbytočných poplatkov. Túto pôžičku si môžete vybaviť aj počas nákupu v tomto hypermarkete a nemusíte zbytočne strácať čas v radoch v bankách, či hľadať dôveryhodné nebankové spoločnosti.

Hlavnou výhodou je spracovanie bez poplatkov a rovnako aj bezplatné predčasné splatenie pôžičky.  Týmto krokom dokáže spoločnosť vyjsť v ústrety všetkým – žiadateľom o finančné prostriedky, ale aj klientom, ktorí sa rozhodnú pôžičku splatiť skôr, ako bol dohodnutý termín. TESCO ponúka klientom pôžičky od 1.000 do 16.000 €. Rozpätie je pomerne veľké, preto sa tento produkt radí k tým výhodnejším. Financie sú po schválení žiadosti posielané na bankový účet klienta do dvoch dní. Dobu splácania si určuje každý žiadateľ sám, ponúkajú sa varianty od 12 do 96 mesiacov. Táto pôžička nevyžaduje ručiteľa a spoločnosť garantuje rovnaké splátky po celú dobu viazanosti. Tým dáva TESCO pôžička istotu, bezpečnosť a ponúka svojim klientom hlavne stabilitu.

Obchodný reťazec TESCO prišiel od augusta 2009 s novinkou. Vytvoril značku TESCO Finančné služby a v spolupráci s GE Money Multiservis začal ponúkať osobné pôžičky. Sú bezúčelové a spoločnosť ich ponúka v rozmedzí od 700 do 3.300 €. Rovnako aj tieto pôžičky sú bez nutného ručenia, či zaistenia.

K úspešnému uzavretiu pôžičky Vám postačí táto doklady:

› platný občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas),

› potvrdenie o príjme, daňové priznanie alebo výmer dôchodku a výpis z bežného bankového účtu.

Doba splácania je nastaviteľná od jedného roka do šiestich rokov . Pôžička TESCO je určená všetkým občanom Slovenskej republiky starších ako 18 rokov, s trvalou adresou na území SR a s trvalým zdrojom príjmu.

2 thoughts on “Tesco pôžička

  1. Dobrý den! Chela by som sa opýtať na pôžičku. Som dôchodkyna! Či mám nárok na pôžičku! Tel číslo: 0905506858! Vopred Dakujem! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*