Zlepšite si finančnú situáciu

Čoraz častejšie sa stretávame s otázkou, ako si vylepšiť svoj domáci rozpočet bez toho, aby sme si museli nájsť nové zamestnanie.  Dočasným riešením môže byť pôžička, krátkodobý úver alebo menšia hypotéka. Z takto získaných finančných prostriedkov si môžete dopriať to, čo by ste si inak nemohli dovoliť. Získať pôžičku ale nie je jednoduché, pretože banky kladú na žiadateľov príliš vysoké nároky. Požiadavky na vysokú bonitu klienta robia pre väčšinu uchádzačov o pôžičku tento produkt nedostupným. Niekedy nezostáva nič iné, len obrátiť sa na súkromného poskytovateľa pôžičiek alebo na nebankovú inštitúciu.

Nebankovky a ich výhody

Aj keď sú nebankové inštitúcie alternatívou k bankovému úveru neznamená to, že by ich produkty za tými bankovými zaostávali. Nebankové pôžičky sú totiž rýchle a praktické. Schvaľovacie procesy sú redukované na čo najkratšiu dobu a vyplatenie je  realizované už do 24 hodín od schválenia. Odpadá nepríjemná byrokracia, nie je potrebné vypisovanie nezmyselných formulárov.

Už aj cez internet a telefón

Moderné technológie sa dostali aj medzi poskytovateľov pôžičiek, ktorý ich začali okamžite aktívne využívať. Aj preto je dnes možné o pôžičku požiadať prostredníctvom internetu alebo cez telefón. Spravidla stačí vyplniť krátky kontaktný formulár, ktorý je operátorom overený. Následne je pôžička schválená a peniaze sú vyplatené na účet alebo v hotovosti prostredníctvom poštovej poukážky.

Vytvorené v spolupráci s portálom  www.stvorlistok.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*